Telif Hakkı

 

www.united-entertain.tv ve www.3DOOH.tv sitelerinde yayınlanan tüm fotoğrafların, sanat calışmalarının ve diğer yayınların telif hakları sahibinden izin alarak kullanılabilir. Tüm haklar bize aittir.

Sitede yer alan tüm metinler, resimler, logolu çalışmalar ve dizaynlar teliflidir. Bu verilerin çoğaltılması ve ticari amaçlı kullanılmasına kesinlikle izin verilmemektedir. Aynı hükümler web sitesi kullanımı yada elektronik veritabanı için de geçerlidir. Dağıtım sadece UNITED ENTERTAIN GmbH & Co. KG tarafından hazırlanacak yazılı izinle mümkündür.

1. Online teklifinin içeriği

Bu web sitesinde sunulan icerigindeki bilgilerin güncelliği, doğruluğu, eksiksizliği veya kalitesiyle ilgili olarak hiçbir garanti vermiyoruz. Sunulan bilgilerin kullanımı veya kullanılmaması gibi hatalı ve eksik bilgilerin kullanımı nedeniyle oluşan maddi veya manevi nitelikteki zararlarla ilgili UNITED ENTERTAIN GmbH & Co. KG sorumlu degildir. Tazminat talepleri hiç bir şekilde kabul edilmez.

UNITED ENTERTAIN GmbH & Co. KG ile ilgili kanıtlanabilir kasıtlı veya ciddi bir ihmalkarlık yoksa; yapılan bütün teklifler teyide tabi ve yükümsüzdür. Sayfaların bir kısmını veya bütün teklifi; özel bir ihbarda bulunmadan- değiştirme, tamamlama, silme veya yayını geçici veya tamamen durdurma hakkını kendinde saklı tutar.

2. Yönlendirme ve Linkler

UNITED ENTERTAIN GmbH & Co. KG  kendi web sayfasından, şirkete ait olmayan veya teklifine ilişkin olmayan başka web sayfalarına direk veya dolaylı olarak yönlendirme hakkına sahiptir. Sorumluluk alanın dışında geçekleşen bu yönlendirmenin temel esaslarında; yönlendirdiğimiz sitenin o günkü bilgilerin tarafımızdan denetlenip, uygun bulunduğu önem taşır. Yönlendirdiğimiz sitenin sonradan içeriklerini değiştirmesi veya kanuna aykırı yayınlarlar düzenlemesi hususunda şirketimiz hiç bir sorumluluğa tabii tutulamaz. 

Belirtmek isteriz ki, bağlantı kurduğumuz veya yönlendirmiş olduğumuz diğer web sitelerin içeriğini düzenli olarak kontrol edemediğimiz gibi yayınlanan içerikler hakkında hiç bir söz hakkına sahip değiliz. İçeriklerin değiştirilmesi konusunda da etki gücümüz yoktur. Bu yüzden yönlendirmiş olduğumuz diğer web sitelerin kanuna aykırı, hatalı veya eksik içeriklerden UNITED ENTERTAIN GmbH & Co. KG kesinlikle sorumlu değildir.

3. Telif ve Marka hakkı

İnternet teklifinde belirtilen ve gerektiğinde üçüncü kişiler tarafından korunan bütün marka ve ticari markalar, kısıtlamasız ilgili marka kanunu ve ilgili kayıtlı sahiplerin mülkiyet haklarına tabiidir. Yalnızca adlarının verilmesiyle, markaların üçüncü kişilerin haklarıyla korunmadığı sonucu çıkarılmamalıdır! UNITED ENTERTAIN GmbH & Co. KG kayıtlı bir markadır.

Bu sayfaların içeriği UNITED ENTERTAIN GmbH & Co. KG`nin yazılı onay olmadan hiç bir şekilde başka bir amaç uğruna çoğaltmak, kullanmak ve duyurmak için kullanılamaz. Telif haklarımız her şekilde saklı tutulmaktadır. Manyetik depolama, bilgisayar çıktıları ve görsel görüntüler, sınırlama olmaksızın dahil olmak üzere mevcut bilgilerin de dahil edildiği depolama ve çoğaltmalar için de geçerlidir.

4. Gizlilik Politikası

İnternet sayfamızdaki tekliflerle ilgilendiğinizde; karşınıza çıkacak olan formda kişisel verileriniz veya iş bilgileriniz (Mail adresi, isim, adres, vb.) istenecektir. Bu bilgileri doldurmak kişinin kendi gönül rızasına bağlıdır. Kişisel verileriniz veya iş bilgileriniz olmadan ya da başka bir anonim bilgileri içeren takma bir isimle de yapacağınız alımlarda, sunduğumuz tüm hizmetlerin kullanımı ve ödeme şekli teknik açıdan mümkün olup, tarafımızca makul karşılanır.

E-posta adresleri, telefon ve faks numaralarının 3`üncü kişiler tarafından yayınlanması ve/ veya iletişim bilgilerinin kullanımı yasaktır. Bu yasağı ihlal eden, spam e-posta gönderenler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahibiz.

5. Yasal Uyarının Hukuki Gerçerliliği

Bu yasal uyarı, bu sayfaya referans verilen internet teklifinin bir parçası olarak görülmelidir. Metinlerin bazı bölümleri veya bire bir ifade biçimleri geçerli kanunlara uymaması, sonradan uymaması veya tam olarak uymaması durumunda, 

belgenin kalan kısımlarındaki içerik ve geçerlilik bundan etkilenmeyecektir. Yetkili mahkeme merciisi Hamburg`dadır.