Üçüncü boyuta hoş geldiniz!

UNITED ENTERTAIN „Dijital Açık Hava“  (Digital Out-of-Home) alanında „akıllı gözlüksüz 3D teknolojisi“ ile Hamburg merkezli bir medya ve sistem kuruluşudur. Şirketimiz altı yılı aşkın ve bir süredir dijital reklam ağlarının işletimi için „gözlüksüz 3D reklam ve bilgi-eğlence sistemleri“ geliştirmektedir.

 

Kendimizi bütüncül bir çözüm sunucusu olarak tanımlıyor ve size 3D sistem geliştirmesi, 3D reklam videoları, yayın, şebeke işletimi, 3D sistemlerinin uzaktan yönetimi ve desteklenmesi gibi tüm hizmetleri tek kaynaktan sunuyoruz.

UNITED ENTERTAIN „Made in Germany“ markalı bir alman şirketidir. Ürünlerimiz tüm isteklerinizi karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Her 3D sistemi eksiksiz ve komple olarak yapılandırılmış olup sadece bir priz ve UMTS alıcısına gereksinim duyar.

Haberler

Hamburg'ta düzenlenen Media Entertainment Night etkinliği ile medya çalışanları için yeni bir iletişim platformu kurarak, sanayide önemli adımların atılmasına neden olmuştur.

Daha fazlası ...

Ürünlerimiz

Dünyada bir ilk: 3D gözlük gerektirmeyen 4K çözünürlük ile benzeri olmayan 50-inç ekranımızı sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz!

 

Daha fazlası...

United Digital Production

Uzmanlarımız kanalıyla United Entertain Dijital Prodüksiyon ile gözlüksüz 3D teknolojiyi etkili kılabilmek için içeriklerin üretimi ve etkileyici işlenmesi amacıyla yetkin ve güçlü kadrosuyla yanınızdadır.

Daha fazlası...