3D- Reklam Ağı

Oluşturduğumuz reklam ağı sayesinde, en ideal platformda, firmanızı, markanızı veya ürününüzü- gözlüksüz 3D yüksek görüntü kalitesiyle- daha ayrıcalıklı, özel ve yenilikçi bir bicimde tanıtmanızı sağlayabilmekteyiz. Roll- Out sistemimiz Ocak 2012`de  CineStar ve UCI KINOWELT gibi ulusal sinema zincirlerinde devreye girdi.

 

Şu an Almanya’nın 47 illerinde 60 çok yönlü (multiplex) sinemalarında yaklaşık 350 adet ekran kuruludur. Sinemaların büyüklüğüne göre yaklaşık 15 adet kadar 3D– ekranlı sütun sistemi yerleştirile bilinir. 

 

UNITED ENTERTAIN sahip olduğu ağ gücü ile toplam 2.788 IVW*`ye sahip. Bu demek oluyor ki; yılda 27.880.000 ziyaretçi sayısına ulaşılıyor ve bu da ortalama olarak haftada 536.154 ziyaretçiye denk geliyor.

 

* IVW - Informationsgemeinschaft zur Feststellung der Verbreitung von Werbeträgern (Reklam dağılımını belirleyen toplum bilgilendirme kurumu) e.V.;  www.ivw.de

3D Yayın Programı

Reklam ağımızın yayın programı 3 temel paylardan oluşmaktadır:  %50`lilik bir pay 3D reklam spotları ,  %25 Infotainment (Bilgi/ Eğlence) ve %25`lik bir oranla 3D- film fragmanları ve program tanıtımları.

 

Normalde bir program döngüsü yaklaşık 2 çarpı 3 dakikadır. Günlük yayın süresi 12 saattir ve bu süre 120 program döngüsünden oluşur ve her döngü 6 dakikadır. Örnek olarak: 240 program döngüsünde ise bu süre 3 dakika olur. 

 

Her (10 saniyelik) reklam: Böylelikle 6 dakikada bir ekranda gösterilmektedir.

Hedef kitlesi

Sinemalar, film sevenler için bir mıknatıs gibidir.  3D- teknolojisi ve sinema filmlerin birleşimi gençleri oldukça heyecanlandırıyor.  İstatistiklere göre sinemaseverlerin % 67`si 39 yaşın altında,  % 42`sinin de üniversite mezunu ve ortalamanın üzerinde gelir sahibi olan kişilerden oluşuyor.