Kullanım örnekleri

Almanya çapındaki 3D reklam ağımız geniş 3D portföyümüzden sadece bir tanesi. İhtiyaçlarınıza göre planlama ve uygulamanın dahil olduğu ekran ve konum çözümleri ile bireysel 3D reklam fırsatlarını hazırlayarak,  sizlere işbirliği sunuyoruz.

 

Çeşitlilik gösteren 3D reklam çözümlerimiz çok farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Örneğin:

 

- Fuarlar
- Kurum içi Reklam
- Mağaza Konsepti
- Ürün tanıtımı
- Fotoğraf sergisi
- Göz alıcı Vitrinler

 

8 ila 70 inç boyutlarındaki ekran seçeneklerimizi istediğiniz büyüklükte gönderim yapabiliyoruz.  Dilediğiniz her yerde ve her şekilde kurulumunuzu gerçekleştirebiliriz. İster duvarlarınıza montaj yapın, isterseniz çalışma masanızda masa sunucusu olarak kurun veya akrilik gövde tasarımlı bir tezgah üzerinize kurun- burada her şey mümkün!

İşlevsellik

Infotainment (Bilgi/ Eğlence) sistemini çalıştırmanız için ihtiyaç olan tek sey bir güç kaynağı– Gerisini bize bırakın!

 

Video malzemeleriniz kurum içi - Unit united.digital.production tarafından dönüştürülür.  UMTS kartı ile yayın merkezimizden sizde kurulu olan Bilgi/ Eğlence kolonlarınıza (Infotainment) sistem bağlantı sağlanır. Her kolon arzuya göre yapılandırılarak, kişiye göre farklı isteklerin gerçekleşmesini imkan sunar.

 

Kolon ünitesi hariç tekli ekranlarda, bilgisayar ünitesini birlikte gönderiyoruz – Böylece ekranınızı ya UMTS veya USB Stick üzerinden çalıştırabilirsiniz.