Middle East Eventshow (Orta Doğu Eğlence Dünyası)

Dubai 05.2014

Dubai`de üst üste besinci kez düzenlenen Orta Doğu’nun sanayi etkinliği olan  “Middle East Eventshow”  sergisi, her yıl olduğu gibi bu yıl da United Entertain dahilinde iyi temsil edilmiştir. Sergideki en büyük standımız ile olayların merkezi konumunu kullanarak, elimizdeki ürünleri sadece sunmakla kalmadık; aynı zamanda müşterilerimizi bizzat karşılama ve görüşme imkânı yakaladık.

Integrated Systems Europe

Amsterdam 02.2014

UNITED ENTERTAIN ve Grassfish bu yıl yeni bir işbirliği içerisinde ISE`nin  8 Numaralı (No.: 8- F185) salonunda ortak çözümler geliştirmek adına beraberce stant kurdu.

 

UNITED ENTERTAIN Ultra HD metal ekranı 45 kg ağırlığında olup, aynı anda gözlüksüz 3D (fixed lenticular/ sabit mercimek) olarak bir çok kişiyi etkileyebilir. Bu, yeni bir dönemin başlangıcı. “Eğer HD`yi seviyor iseniz, 4K`ya hayran kalacaksınız” diye UNITED ENTERTAIN`in CEO`su Frank Buddenhagen söylüyor ve devam ediyor:  “En iyi teknoloji bile sadece yaratıcı beyinler ile çalıştığınızda iyidir. Umuyoruz ki Hamburg`u 3D teknolojinin başkenti yaparız ”. 

 

UNITED ENTERTAIN ve UNITED DIGITAL PRODUCTION ürünün geliştirilmesi üzerinde durmaksızın sürekli Hamburg`da çalışmalar yapan;  yeni ve bilinmeyen bir pazar için sürekli genişleyen,  yaratıcılık ve teknoloji `den oluşan gerekli sinerjiye sahiptir.

CocaCola

Berlin 09.2013

Coca-Cola Company ile yaptığımız bir aylık iş birliği içerisinde,  Berlin`de bulunan Genel Merkezine 50” 3D- 4K standımızı yerleştirdik ve oraya gelen tüm ziyaretçilerin güncel Coca-Cola kampanyasını gözlüksüz 3D olarak sunduk. 

Showroom

Dubai 07.2013

Bugün UNITED ENTERTAIN Dubai`nin kalbinde yeni bir showroom açtı. Müşterilerimize soylu bir ortamda gözlüksüz 3D teknolojisindeki en son gelişmeleri sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Cityscape (Şehir haritası)

Qatar 05.2013

UNITED ENTERTAIN ilk defa yatırımcılar, gayrimenkul satış danışmanları, mimarlar, tasarımcılar ve dünyanın her yerinden gelen yönetici liderlerinden oluşan, Katar’ın lider platformu olan Cityscape (Şehir haritası)`nda yer aldı.  Gözlüksüz 3D; proje görselleştirme, sahalar, reklam ve daha birçok alanlarda ilgi; fazlasıyla büyüktü.

FutureLab

Hamburg 03.2013

Hamburg`daki Alstertal AVM ve Essen`deki Limbecker Meydanı,  ECE`nin “Future Labs”`ıdır. Geleceğin laboratuvarı olarak bilinen her iki ECE,  gelecekte bir çok sayıda gerçekleşebilecek Servis-Teklifleri test etmektedir. Tabii ki, UNITED ENTERTAIN`in gözlüksüz 3D sistemleri Future Labs`in merkezinde kurulu 70” standımızı dahil ettik.

dmexco

Köln 09.2012

Dmexco 2012 tüm kategorilerde yeni standartlar belirledi. 15 ülkeden 578 uluslararası katılımcı ile 22.200 ticari ziyaretçiler, en büyük dijital pazarlama buluşmasında bir araya geldi. UNITED ENTERTAIN`da bu buluşmanın en gözdesi olarak olayların tam ortasında yer aldı!

 

Dünya çapındaki en büyük fuar ve en önemli konferansı ile dmexco 2012- dijital ekonomisinin gözdesi olarak ilerleyen dijitalleşmede; bir kombinasyon halinde neredeyse tüm alanlarda bir katma değer katarak, global ekonomide sınırsız bir anlam kazandırmaya başladı. 

 

22.200 dmexco ziyaretçileri (% 25) dünyanın her yerinden Köln`e gelerek; tüm dijital platformdaki pazarlama, reklam ve medya dünyasını etkileyen- yarar sağlayacak güncel ekonomi eğilimi, büyüme stratejileri, ürün yenilikleri ve yaratıcı çeşitliliği hakkında genel bir bakışa sahip oldular. Bu vesileyle dmexco gelen yeni ziyaretçi sayısı- ve fuar kayıtlarına göre uluslararası bir önem kazanmıştır.

 

Fuar alanların  büyüme yoluna girilmesi hissedilmeye başlandı: Toplam şirketlerin 578`i dmexco 2012`ye katılarak, katılımcı sayısınin yüzde 30 oranla artış göstermesine yol açtı.  Uluslararası katılımcı sayı yaklaşık yüzde 20'nin üzerindeydi. 

 

Devamı için www.dmexco.de (Blog)

 

IFA

Berlin 09.2012

1924 yılından bir yıl evvel radyo yayını yapan ve ardından Berlin`de düzenlenen uluslararası yayın sergisi, gelecek teknolojiler için elektronik eğlence aletlerin çıtasını belirlemekte nam yapmıştır.  Tabi ki de UNITED ENTERTAIN buna katılmadan edemedi. Birçok sayıda ziyaretçi, sanayici ve müşteriler gözlüksüz 3D sistemlerimizi yakından izleme fırsatı sunduk.

GamesCom

Köln 08.2012

The Hamburg business UNITED ENTERTAIN presented the first nationwide 3D network at the gamescom. The media and system provider has therefore places more than 40 steles on the exhibition hall area in Cologne.

 

The Term 3D-OOH-Network stands for a 3D Out-of-Home Network, which means digital moving pictures in the out-of-home-area based on screens viewable without glasses. UNITED ENTERTAIN offers everything out of one hand: own 3D-technologies for auto-stereoscopic (glasses-free displays), 3D-Content-Management-Systems and the 3D-Content-Production.

 

On the Gamescom UNITED ENTERTAIN also presented its new partner in the UNITED ENTERTAIN-3D-OOH-Network: MediaXP. Together with IGN Germany this division provides the largest online magazine in the whole world for video gaming and digital lifestyle being responsible for Germany, Austria and Switzerland offers also the self-made programm GamePLAY 3D. This content can now be seen on the UNITED ENTERTAIN steles.

 

Next to the 3D-Steles, UNITED ENTERTAIN presented their Mini-Movie Theater – a Multivan rebuilt for a three-dimensional experience, and of course, information concerning their displays from 8” to 80”.

Animation Jam

Hamburg 06.2012

13 Haziran'da Animasyon Jam Hamburg Ticaret Odası'nın girişimiyle Animasyon-Okulu-Hamburg etkinliğinde UNITED DIGITAL Prodüksiyonu olarak biz de katılımcılar arasındaydık. 

 

Tek ve çift taraflı ünitelerimiz dışında en küçük ve en büyük ekranlarımızı görücüye çıkardık! Animasyon Ödülü esnasında Sat1 televizyon ekibi bize ziyarete gelerek detaylı bir röportaj yayınladı.

Sinema Sergisi

Baden-Baden 04.2012

UNITED ENTERTAIN ilk defa St. Petersburg`daki Sinema Fuarı’na katıldı. Dünyanın üçüncü büyük fuarı olarak bilinen bu etkinlik, aynı zamanda gözlüksüz 3D`nin Rus pazarına dahil olmasıyla bir ilk oldu. UNITED ENTERTAIN`in teknolojik anlamda gördüğü yoğun ilgi gözlerden kaçmadı.

CineWest

Miami 10.2011

Amsterdam sonrasında şimdi de Miami’de UNITED ENTERTAIN olmadan sinema sergisi olmuyor. 3D teknolojisi ile “Made in Germany” sınırsız imkanlar ülkesinde gündemde bir numara olarak yerini aldı.

KinoExpo

St. Petersburg 09.2011

UNITED ENTERTAIN ilk defa St. Petersburg`daki Sinema Fuarı’na katıldı. Dünyanın üçüncü büyük fuarı olarak bilinen bu etkinlik, aynı zamanda gözlüksüz 3D`nin Rus pazarına dahil olmasıyla bir ilk oldu. UNITED ENTERTAIN`in teknolojik anlamda gördüğü yoğun ilgi gözlerden kaçmadı.

CineEurope

Amsterdam 06.2011

Bu yıl United Entertain, Amsterdam`daki CineEurope`ta gözlüksüz 3D ile birçok yenilikler sundu.  Sinema fuayeleri için özel olarak kullanıma hazır 32“ standımız ile birlikte bu sefer 21,5“ 3D ekranları ile ön planda donatılmış, sağlam ses düzeni ile ilk kez misafirlere 3D sinema fragmanları yayınlayan 3D-Video-Van`ı da görme fırsatı sunuldu  ve çok etkilenildi.