Hakkımızda

UNITED ENTERTAIN GmbH & Co KG Almanya'nın ilk gözlüksüz 3-D digital out-of-home ağı ile yenilikçi medya ortağınız ve sistem sunucunuz.

 

Temelinde otostereoskopik 3D ekranlardan dijital hareketli görüntü sistemlerine geçiş yapmak ve geliştirmek, altı yıldan fazla sürdü.

 

Otostereoskopik Monitörler için geliştirdiğimiz 3D teknolojisi, 3D içerik yönetim sistemleri ve otostereoskopik 3D içeriği ile UNITED DIGITAL PRODUCTION GmbH & Co KG hem içerik danışmanlığı hem de içerik üretiminin performans alanlarının reklam ağı oluşumunu; 3D eğlence ve bilgi sistemlerinin kiralama ve satışlarının tek bir elden yapılmasını sağlamaktadır.

Yüksek kalitede üretilen, parlak siyah 32 inch ekranlı 3D Bilgi/ Eğlence Konsollarımızı Almanya`da birçok sinema fuayelerinde görebilirsiniz (Örneğin: CineStar ve UCI KINOWELT).

 

Müşterilerimiz 2D yerine daha dikkat çeken 3D görüntüyü tercih ederek, satış avantajlarını arttırmak için 3D reklam ağımızdan faydalanıyorlar.

 

Gelin siz de 3D reklam ağımızın bir parçası olun. Reklamınızı bizden satın alın veya kiralayın. Daha iyisi mi; siz bizden 70 inch 3D monitörü satın alarak teknolojiye uzun vaadede sahip olun.


Teslimat bizden!

Kuruluş

Hamburg'lu başarılı iş adamı ve vizyoner Frank Buddenhagen tarafından 2010 yılında kurulan United Entertain GmbH & Co. , dijital reklam sektöründe gözlüksüz 3D ile yenilikçi ve eşi benzeri olmayan bir teknoloji firması olmayı hedefliyor.

 

Bir yıl öncesine kadar medya teknisyenleri, IT, medya ve pazarlama uzmanlarından oluşan donanımlı bir ekip kadrosuyla varolan otostereoskopik sistemini ve dijital 3D görüntülerdeki genel süreç tekniklerini bir arada incelediler. 3D-ekranları farklı üretici ve kullanım alanlarını test ederek, dijital 3D reklam ağın planlanmasını sağlamıştır.

 

Kapsamlı ekran araştırmaları sonucunda , United Entertain kendi gelişimi için "Made in Germany" yapımı olan yeni nesil otostereoskopik ekran üretimine start verdi.

 

En iyi teknik donanımlara sahip, en iyi 3D ekranları araştırmalarımız sonucu UNITED Entertain ve United Entertain Prodüksiyon'da bulabilirsiniz.

 

Ağustos 2012’de UNITED ENTERTAIN, roll-out denilen pazar sektörünü tamamladı.

 

Son durum bilgilerine göre UNITED ENTERTAIN, gözlüksüz 3D-sinema-reklam ağını Almanya genelinde farklı şehirlerde pazar liderlerinden UCI Kinowelt’ te toplam 63 ve CineStar’da 47 tane sinemalarda faaliyet göstermektedir.

 

"Dünyada hiçbir şey artık zamanı gelmiş bir fikir kadar güçlü değildir".

Victor Hugo